Květen 2013

Když je den Blbec

30. května 2013 v 16:12 | Dāku
Zdar lidi. Ještě jsem neumřel. Uctívejte mě jako boha. No jak začneme můj úžasný den ve škole začal jako každý jiný. Jen khttp://data.whicdn.com/images/33608959/tumblr_m7ujltYiA71rr5ytzo1_500_large.gifromě urážek na to jaký jsem debil šlo vše v pohodě, ale nebráním se tomu a je to. Sice mám za úkol hlídat sourozence, kteří mi pijí krev, ale vrátíme se k minulímu týdnu. Vše šlo v pohodě než jsme museli kreslit ptáka přesněji papouška pro družinu. Prej úžasně kreslím. Vypadlo to jak kakabus. Já a moje znalosti kyktek co je to křen a petržel? Ne já vím, že to jsou kytky, ale kam patří? Nebo spíšejak vypadjá. Jsem mimo i z toho, že nás třídní rozsadila, ale mě se to líbí zase sedím s magorem. Mojí kámoškou a jedninou osobu co mám rád pro to jak se chová a nestydí se za to. (Ne nic spolu nemáme -.-") http://i171.photobucket.com/albums/u299/Maxmaz/Loituma.gifNo a dále ještě jsem nepřišle na to jak rozlišit Kibu /Naruto/ a Kibu (Wolf Rain) nebudu tam tohle psát nebo snad mám naspat Kiboušek a druhý bude Kibíček :3. Ne a teď vážně. Někdo nám odcizil míček nafukovací. Dali jsem ho na prolejzačky a přivázali ho tam. No a včera jsem viděli jít malé děcko, které mělo ten náš balónek. Bratr mě přizabil. Utíkali jsme celou cestu domů a já myslel, že zabiju já jeho i když to moje chyba nebyla. No jak to vysvětlit. Měli jsme nehodu on schoval náš míč tak mi jeho k cizím lidem :D Jop. Oko za oko zub za zub. Takže to by bylo. Fotili jsem se. Já nic neviděl. ,,Někdo se olízne," to bylo na mě já se zrovna olíznul na rtu jelikož mě to tam svědilo. ,,No a nikdo se neotáčí," jasně že jeden kluk vykřikne: ,,Hele vaří nám oběd!" a vyšichni se otočí i já abych viděl co dělají. To něco bylo. Zbytek týdne snad proběhne snadno jako všechno ostatní. Já ty fotky musím zaplatit díky, že to sem píšu ježiši díky vám. Dále bych vám chtěl říci něco o naší Zástupkyni. JDeme na tělák zijstíme, že máme supla převlčeme a jdeme pak dostaneme sprda, že jsme nebyly tam a zase tam. Zemák další propadák jeden řkne, že deme do třídy. Přije učitel a jdeme do zemáků. Fakt logika ještě teď toho kluka nesnáším anemám rád spoustu kluků: Žlovníček, Blbce a kokot. Ještě pár, ale pro ně přezdívyk nemám jenom jak se anglicky řekne blbec a je to. Tak se loučím loučím Pa pa!

Já ne/vím

26. května 2013 v 18:40 | Dāku
K Anime mám vztah. Sice mám rád pokémony, ale nevím jestli si mám o nich založit blog. Nikdy nic nedotáhnu, ale i tak. Blogy se mi nechcou obnovavoat a tak dále a tak dále. Prostě nevím... Mám so založit blog nebo ne? To jsou otázky, které mě trápí. Dříve bych si pokeBlog založil s radostí, ale nyní ne. Prosím o pomoc. Stačí napsat ani nebo ne. Hlavně nepište nebo -._.-" :D Tak lidi

Hej Lidi já se nudím

26. května 2013 v 15:55 | Dāku
Nezná někdo něco opvradu dobrého a hustého? :D Ano něco na Blogu něákou poke, bey nebo jinou Anime hru?

Spam Spam

26. května 2013 v 15:46 | Dāku
Všichni Spamujem tohodle D--- A bůh ví co ještě. Budeme spamovat. Jelikož kopíruje. Články už sice smazal, ale určitě se to bude opakovat naučíme ho co to je být Kopírák? Tak lidičky kdo se přidí PwP Magor teda já jde do toho sice mě bloknul, ale já můžu i jidne. Dresa blogu:


2.-3. Days Anime chanel

26. května 2013 v 15:08 | Dāku
Tyhle dny spojím. Takže:
Oblíbené anime: To je jednoduché Naruto :3
A neoblíbené Anime:ao no exorcist (Já nevím prčo na mě to Anime dojem neudělalo)
http://i.animecrazy.net/Ao-No-Exorcist-ao-no-exorcist-21074259-1200-804.jpg
http://images6.fanpop.com/image/photos/33400000/Naruto-evoliution-naruto-33413374-1600-1152.png

1.Day Anime Chanel

24. května 2013 v 20:37 | Dāku
Jej hned začneme prvním dnem a to je jednoduchá otázka:
Jak jsem se dostal k Anime?
Asi jako každý člověk. Náhodou. Každý to známe. Sedíme u talevize a koukáme na pokémony,Digimony a Beyblade. Ano Beyblade. To jsou vzpomínky. Tehdy jsem ani nevěděl, že je to anime. Jakmile přešli tyto slávy vzdal jsem se toho, ale potom nám táta zařídil Disney Chanel. Blee. Byly tam sice pokémoni, ale nic moc. Sice jsem se snažil najít něco jiného. Nakonec jsem zašal na internet. Poté na mě houkla Poki: Víš co to je Anime? zeptala se mě a já na ní koukal. Google moje záchrana. A bylo to Anime vím co to je a proč to je. Otaku to jsem taky nevěděl a nyní to díky ní vím. A jak to šlo?
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m1gn7df1061rrd376o1_500.gif
Pokemon to asi bylo pro každého...
http://stream1.gifsoup.com/view1/1358864/beyblade-o.gif
Bebylade. No jo káčy :P TO ně taky dostalo.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3dimfFL5X1rnkcuxo1_r1_500.gif
Shaman king. Král šamanů. Škoda, že je přeloženáých jenom 64 dílu.
http://media.tumblr.com/tumblr_lopi1lnLOT1qjm70q.gif
Digimon... No já osobně si myslím, že tohle je nejlepší scéna. "Já ti zpívám" :DD TEn nakřáplej hlas...

30 Days Anime Chanel

24. května 2013 v 20:29 | Dāku
Ano. Pokemonek se zbláznil. Aneb tohle 30 dnů se budu zabývat jak jsem se dostal k Anime, oblíbené postavy, openingy, edingy, moje první Anime... Atd. No bude toho hodně. Jej, ale potřebuji pomoct... Mám nápad na povídku :DD. Ano smíchal bych všechny Anime co znám do jednoho. Jen nevím veme si naruta: Kiba Wolf rain: Kiba ja je mám odlišit? :DD Hele to je otázka. budu rád za odpověď :-D

30 Days Anime Chanel
2.Day
3.Day
4.Day
5.Day
6.Day
7.Day
8.Day
9.Day
10.Day
11.Day
12.Day
13.Day
14.Day
15.Day
16.Day
17.Day
18.Day
19.Day
20.Day
21.Day
22.Day
23.Day
24.Day
25.Day
26.Day
27.Day
28.Day
29.Day
30.Day

Historky na téma 1.stupeň

24. května 2013 v 19:10 | Dāku
Ano jelikož toho je hodně. Teda aspoň myslím, že to bylo ve třetí... Tohle se stalo velmu dávno:
Název: Umyvdalo na zemi:
Píše se rok co já vím. V naší třídě zrovna probíhá výtvarka, ale jelikož by to nebylo nic extra stala se nehoda... Kámoš šel kolem kamarádky, ale ta se po něm vrhnula tak že ho schodila na umyvadlo. OD do něj nrazil postavil se a odešel po pár minutách to umyvadlo spadnulo. :D CHytnuli jsem záchvat smíchu to umyvadlo ležela na zemi. Kámoš se jenom otočil. Ta holka co ho strkla se postvila. Museli platit 500,- za umyvadlo což není tolik, ale mi jsem byly jo už jsem si vzpomněl ve druhé třídě tak jsem si to nové umyvadlo neužili :D.

Název: Pohřešované autíčko
Jaj první třída. Úplní magoři rvačky jen kvůli prkotinám, že nám nedal pokémona co slíbil. No takže to začalo o přestávce. Jako-by, ale nebyla to přestávka. Kluci vytáhnuli stavebnici. No takový cestičky jestli znáte můžete to napojovat rozdělovat. Dali pod to kostičky. Potom po om házeli auta. ,,Kdo doletí nejdál!" vykřiknul jeden a hodil auto- NArazila do skola, ale nevyletělo. ,,Já budu nejdál!" vykřiknul další a hodil další auto to narazild o skola, ale nevypadlo. Přišel třetí a ,,Ha ha! Na mě nemáte!" vzal úplně ový autíčko ahodil ho z okna. Teda po dráze aono vyletělo. By tehdy sníh po škole jsem se ho vydali hledat,ale neuspěli jsem. Do teď se nenašlo :D pořád se pohřešuje a t už je něákých 6 let...

Název: To byla nehoda
Znáte to. Nuda o přestávce pařáka nemáte co dělat. No nyní si házeíme penálem. (Mím!) Ale to nebudeme řešit. No tak jeden kluk vzal gumu ahodil jí do stropu ta se mu odrazila. Chytil jí další ahodil do stromu zase se mu odrazila. DALší a další. Tak to šlo dál než se objevil na scéně "Debil" který tu gumu vzal Gumu. Stoupnul si pod světlo a hodil jí. Od té doby je ve světle Guma. Mám pocit, že páťáci hodili dvacku do světla. :D

No to je snad vše co jsem chtěl. Hmm.

Exkurze Třebíč! (dalo by se říct jako hodně hodně historek)

22. května 2013 v 16:38 | Dāku
Výlety s mou třídou jsou k nezapomenutelný, ale začneme od začátku. Celé to začalo příchodem do školy. Nic moc se nedělo. Asi ještě před půl nás tam bylo už 15 z 32 děcek. Mno řekněme, že to bylo dost. Jeli jsem s našim dějepisářem. Je mladý, ale nebudeme se zabívat
No kde začít asi cestou na Vlak. Abych to skrátil: ,,Takže můžete počakt tady nebo na nástupišti. Taky tam jsou lavičky pro staré lidi jako vy," dokončil dějepisář. Nikdo se ozval: ,,Jo!! Jdeme si sednou!" a běžel dovnitř. Byla to docela sranda. KE všemu na jedné lavičce seděl bezďák. ,,Hele já si namám kam sednou," přišla k nám jedna Holka, ale já hned ukázal prstem. ,,Hele sedi si vedele toho beďáka!" vykřiknul jsem a ona si mi sedla na Klín -_-" na KLÍN! Já myslel, že padnu. Když jsme jeli vlakem nic moc se nedělo. Jenom jsem zpívali : Timy! Bé! Náš tymi! Bé! maličký beránek co pozná svět. Tymi bé timy bé. Tymi farmu opustil na svět se dává... Atd. NEjlepší když přišlo na: Střevíce padli k mému kotníku xD se tam sesypali smíchy.
KDyž jsem doleli nic se nedělo šli jsme do kostela nebo co to bylo. Přišli jsem tam avšichni si sedli na klín. Ovšem že se to fotilo. Jsem už čekali kdy ta lavička křupne. Nestalo se. NEbylo to nic moc. Jenom, že si sedneme do lavic. To se skoro všichni otočili. Co bych k tomu řekl asi nic. Jenom přeskočím na konec. Vycházeli jsem. Kluk zakopnul na rovném povrchu. ,,Jak na tom můžeš spadnou?" zasmála se kámoška po chvíli spadnula taky. To bylo. Skoro jsem tam vyprsknul smíchy. I dyž jste možná čekali více. Jsem moc lenivý to napsat. Možná něco dopíšu.

Já a básník? Jsi upad

22. května 2013 v 16:11 | Dāku
No mám pár přátel co znám z blogů a chtěl bych jim tohle říct (Ježi né on to udělal on to sem dá to co si zpívá v noci ve spaní.)

Chybíš mi chybíš
Taky to tak cítíš?
Pavučina rozplétám
snad jednou tě zase potkám.

Bloudím temnotou
chodby chladné jsou.
Sedíš na zemi pod dubem
Netuším co máš za lubem.

Já k tobě přijdu
hodně toho ujdu
potřebuji pomoct
dbej na mou ješitnost.

Chtěl jsem ti jen říct
že je těžké žít
když necítím tvůj dech
u mě na zádech...

Ehm já vím psát neumím, ale Magiko, Dizo-chan a Kikosy :DD nikdy jsme si nazapomatoval jak se súprívně píšeš. :DD Jste pro mě vším. To díky vám umím říct věci nahlas. KDyž jsem byl malý bál jsem se na Chatu ozvat, že jsem přišel, ale vy jste si vyslechli mé Hystorky a dali mi život. Jsem vám vděčný.