Nový region Unova kapitola 1.

5. května 2013 v 17:46 | Dāku
Pokemon. To je pojem, který zná nespočet lidí po celém světě. Trenéři s pokémony žijí boují nebo si jen hrají, ale skutečný cíl malá desetiletí chlapci a dívky co si můžou vybrat svého prvního pokemona.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2njp83RE31rtxwgbo1_500.gifByl podzimní den. Slunce hřálo blížil se konec Října a sluneční paprsky tolik nehřáli jako předtím. Sam seděl na schodech a díval se na Persiana, který pil mléko z misky. Persian se olíznul nad tou dobrotou a otočil hlavu k Samovi. Ten se na něj podíval a usmál se. ,,Dlouho se nevudíme kamaráda," řekl Sam strochu smutně a pohladil Persiana po jeho huňaté hlavě. Perisan zepředl, položil jednu velkou tlapu na jeho nohu. ,,Taky mi budeš chybět," řekl spíše sám pro sebe aby se utěšil. Samovi bylo dvanáct let a věděl, že ho teď máma nechá jít. Tak zněla domluva. Ve dvanácti jinak ne. ,,Same večeře!" ozvala se Smova máma. Sam vstal a lusknul prsty Persian si sednul vedle jeho nohy. Oba vyšli do předsíně. Sam si sundal boty. Persian se přiřítil do kuchyně a začal chodit okolo Samovy matky. ,,Ale já volala Same ne Persiane," usmála když jí Persian položil jednu packu na židli. ,,Tady máš," podala mu kousky masa. ,,Ahoj mami," řekl Sam když si sednul ke stolu. ,,Mami?" Sam se dal do pusy obří brambor a snažil se ho rozžvýkat.
,,Ano,"
,,Co bude s Persianem?"
,,No to netuším,"
,,Nemohl bych si ho vzít?"
,,Ne to nejde to by Profesorka Juniper nedovolila,"
,,Já vím, ale bude mi chybět,"
,,I on tobě," dokončili depatu a Persian věděl o čem se baví. Dal si packu přes oko aby to neviděl. Sam odstoupil od stolu a vyšel nahoru. Další den Byl už Sam vzhůru. Obléknul se a vyřítil se ven. Nechtěl, aby mu někdo vzal pokémona co chtěl a to byl Snivy. Snivy byl jeho jasná volba už dávno. Utíkal ulicemi města než dorazil k Profesorce. ,,Dobrý den!" vykřiknul a rozrazil dveře. Celý udýchaný se otočil na Pr. Juniper. http://1.bp.blogspot.com/-UhLnTMSEjPs/TVdJC1DXPrI/AAAAAAAAAuo/KQP0gyLWXyg/s1600/Unova_starters_anime.png,,A Ahoj," odpověděla mu Profesorka Juniper. Na zemi stáli tři pokémoni, které už Sam viděl. Byl to Snivy, Tepig a Oshawott. ,, Přišel jsme si vybrat svého prvního pokémona," řekl a pohled mu spadnul na Snivyho, kteýr stál na zemi vedle Tepiga. ,,To já přece vím," řekla mu Profesorka Juniper a rukou ukázala na stojící startery. ,,Tak si vyber," neznělo to jako rozkaz spíše jako přání. ,,Já si vemu Snivyho!" bez rozmyšlení vykřiknul Sam a pohled mu znova spadnul na Snivyho, který se jen zazubil na zbylé dva startery. ,,Takže Snivy dobře," řekla profesorka a vrátila Snivyho do pokebally. ,,Je tvůj," Sam se už chtěl otočit k odchodu. KDyž ho profesorka zadržela. ,,Počkej ještě pět pokeballu a jeden pokedex," Sam se otočil vzal si věci a zamířil ven z laboratře. Cestou se díval okolo sebe. Nikdy http://pokemon.neoseeker.com/w/i/pokemon/thumb/1/17/Tripanime.png/180px-Tripanime.pngnevnímal tolik lidí jako teď. Připada si velký. Zadíval se na krajinu co se před ním rozplývala. Věděl, že to bud evelká cesta a dlouhá. Rozžepířil si vlasy a vyrazil vstříc novému dobrodružstvý.
Pokračování příště

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama