Psí doupě Kapitola 1

5. května 2013 v 10:55 | Dāku
Jelikož se nudím tak tady napíšu svůj příběh, ale nebrte to moc vážně. Neumím psít a ani žádný velký spisovatel nejsem. Takže to dělám jenom z nudy. Tohle není kapitola spíše jenom Úvod.

Celé to začalo před osmi lety. Devíti ocasí démon napadnul vesnici skrytou v listí. Tehdy se boje zůčasnil i kmen Senky se zvířecími vesnicemi. Všichni bojovali statečně. Po této události se kmen Senky začal skrývat, vydávál se ven jenom na rozkaz Zirikageho nebo Kageho z jiné vesnice na pomoc. Sami nevychovávali potomky, ale nechali je napospas divokým šelmám. Takhle to vypadalo pro normálního člověka, ale pro Senky to byl test. Zvířecí vesnice vycítili chakru svého druha na míle daleko. Tak se dítě dostalo vesnice po, které má chakru.I tady začíná příběj chlapce, který vyrůstal ve psí vesnici. Myslím, že keců bylo dost a nyní k příběhu.
,,BUM!" hlastité dunění se rozléhlalo celou dutou skálou. uvnitř byly malé otvory nejspíše jeskyně. Z otvorů vylézali psi. Někteří byly malého vzrůstu například Čivavy a jiní byly větši: Hovarti a ostatní byly veliký. Sloužili jako zbraně. Mezi největší patřili většinou: Čau Čauové a Bloodhondové byly sice velký a těžko se jim schovávalo, ale bojovali jako jeden. Z tovorů začali vylézat i lidé byly tam co jim táhlo skoro na šedesát, ale našli se tam i mladí skoro tří letý. Sám osmi letý chlapce se rozhlížel kolem. Před pár dny dokončil psí výcvik. Byl to základní výcvik při kterém mladí psi přibívají od svých čtyř let mimo psí vesnici. Vše pro něj je teď nové. Psi se stávali ninjou od osmi a nakonec ve třinácti podstoupili výcvik velitele. Šlo o lidi psi se stávali veliteli po zkušenostech.
Michal se porbudil uprostřed pokoje ve vyhřáte posteli. Byl to sen. Blesko se mu hlavou. Posadil se na postel a pohlédl na hodiny. ,,Půl osmé," řek jsi spíše sám pro sebe. Vzal čelenku z listové a obvázal si jí okolo hlavy. Jeho věrný pes Čiky, kterého dostal od psího Zirikage jeho ostatní Psí ninjové.
,,Dobré ráno," řekl dole když uviděl svojí sestru Renu. Michal byl adoptovaný a Rena byla vlastní. ,,Už jsi vstal," matka vstala od stolu. ,,Pozdě. Jsi pes běž si něco ulovit," ozvala se posměšně Rena. ,,Stejně nemám hlad," Michal vstal od strolu. Čiky za ním zacupital a oba vyšli ven. Než, ale došli do Ninja školy někde je zastavil.

No tohle byl jinom úvod. Takže doufám, že udělá dojem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Page Page | 8. května 2013 v 10:18 | Reagovat

Týjo pěkný příběh:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama