Psí doupě kapitola 2

11. května 2013 v 10:40 | Dāku
Ahoj lidi a je tu další pokračování psího doupěte. Tentokrát jsem přeskočil dětství jelikož moje hlavní postava je tajemná a nyní se stal Ninjou.


Michal narazil do Naruta. Oba spadnuli na zem. ,,Hej kam koukoukáš?!" vykřiknul Naruto. ,,Čokle!" tohle slovo bylo jedno z těch co Michal nemusel. Čokl. Tak mu říkali jen pro to, že patřil ke psům a většinou štěkal když potřeboval pomoc. ,,Kam asi," vyplivnul z úst Michal a otočil se k Ninja škole. ,,Jo jasně. Mířímě stejným směrem!" rozkřiknul se Naruto a zmizel v houfu lidí. ,,Ehm. Kéž by věděl, že je líščí démon," procedil Michal mezi zuby a taky zmizel mezi lidmi.
Po chvíli chůze se objevil před Ninja školou. Nandal si kápi přes hlavu a s Čikym u nohy se vydal do své třídy. ,,Hele kdo jde! Čokl!" ozvalo se třídou když Michla vešel dovnitř. Poté se ozval třídou pronikavý smích. Nebylo to nic velkého jenom smích provázený dalším pronikavým smíchem. ,,Posaďte se," ozval se mistr Iruka. Usmíval se na sedící Ninji a začalo dlouhé kázaní. Tohle Michal slyšet nemusel položil si hlavu na lavici a porobudil se po chvilce. ,,A nyní příjdeme k rozdělení týmů," Michal zvednul hlavu podíval se okolo sebe. ,,Snad nebudu s tupci," pomyslel si, ale v zápěí svá slova litoval.
,,Tým číslo čtyři! Mitaraši Dizy, Haruno Rena a Senky Michal," slova mistra Iruky se rozléhala po třídě jako jarní vánek. ,,Páni," řekl Dizzy, který seděl vedle Michala. Dizzy byl jediný kdo si z Michala srandu nedělal a věděl proč. Byl synem Ankou. A všichni mu říkali Hade. Dizzy na sebe rád upozorňoval a byl na to hrdý. Jeho mámu vycvičil Orochimaru. A ke všemu patřila ke speciálním Joninům. ,,Ah máma mě zabije," procedil mezi zuby. ,,Proč?" zeptal se Michal a pohledm mu sklouznul na Brýle. Dizzy viděl skvěle tak proč nosil brýle. ,,Proč máš brýle?" zeptal se ho. ,,Máma nechce, abych si vypíchnul Oko," řekl a dal důraz na O ve slově Oko.
Když přednáška skončila všechny si vyzvednuli jejich Jouniny. ,,Hele Naruto jak to , že jsi Ninja?" zeptal se Michal když zjistil, že si pro Narutův tým taky, ještě nepřišel jejich mistr. ,,No jelikož jsem se naučil jednu super mocnou techinku!" Vykřkiknul. Najednou se ve dveřích obejvila hlava mladého Ninjy. Mohlo mu být tak dvacet sedm, ale přesto mu po tváři běhali jizvy. Jednu měl přes oko a jak zázrakem přes něj viděl. Na ruce se mu táhla další. ,,Vy jste tým číslo čtyři?" zeptaů se. Jeho hlas nezněl tak krutě a ani mile. Byl to normální lidský hlas, lterý každý den slýchávali od mistra Iruky. ,,Pojďte za mnou," pronesl a vyšel ze dveřích. Všichni ho následovali. Vyšli na velkou lavici kde si sednuli.
,,Řekněte mi něco o sobě," řekl v klidu a sám začal. ,,Jmenuji se Reding. Přímení vědět nemusíte to není podctatné. To co se mi líbí vím neřeknu a neřeknu vám nic více a teď vy," řekl. Michal dal oko dolu. ,,Další úchyl," pronesl si v duchu a začal. ,,Jemnuji se Senky Michal. Mám rád dlouhé procházky a super těžké mise," řekl a chtěl skončit když ho mistr přerušil. ,,A sen?" zeptal se. ,,Nemám sen. Sen jen kazí lidi. Když si něco budu přát zklame mě, že se to nestane," řekl, ale lhal. Michal mě sen a to objevit kdo doopravdu je a odkut je. Další šel nařadu Dizzy.
,,Jmenuji se Mitaraši Dizzy. Mám rád velké hady a mím snem je být skvělý hadí mistr," řekl a Reding jen přikývnul na souhlas. Dále šla Rena: ,,Jemnuji se Haruno Rena a mám ráda meče a katany. Mím snem je zabít všechyn lidi co mě řekli, že jsem křehká dívčina," řekla a Reding se trchu zarazil. Ostatně od dívky jejího věku přepokládal, že bude blázen do kluků a ne do Ninja technik a věci. ,,No zítra se sejdemem na velkém ohraničeném poli za vesnicí. Dáme si tam test," to byla poslední slova pak zmizel.

Ou Lidi tak tu je pokračování doufám, že se vám bude líbit. Dalo mi práci vymyslet jméno pro mistra a proto se díl tak zposdil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama