Sword Art Online

2. června 2013 v 20:01 | Poki :3

Autor/ka: Reki Kawahara
Počet epizod: 25


Děj: Sword art online se nazývá počítačová MMORPG hra, do níž se připojuje pomocí zařízení zvaného NerveGear. Tohle zařízení dokáže snímat uživatelův mozek a pohybovat tak postavou ve hře. Díky tomu si člověk dokáže hru vychutnat tak, že se ocitne ve hře a je sám svojí postavou. Na trhu je ale pouze deset tisíc kusů, které z obchodů zmizeli závratnou rychlostí. Všichni očekávají úžasný zážitek, což se s prvním přihlášením do hry stane opravdu skutečností. V den spuštění hry je jim tvůrcem oznámeno, že se ze hry nemohou odhlásit. A co je důležitější, pokud zemřou ve hře, zemřou i ve skutečnosti. Jediným způsobem, jak se dostat zpět do reality je hru dohrát do konce.
Můj názor: Vzhled celého anime byl naprosto úžasný. Rozjezd anime byl ovšem celkem pomalý... Jakmile se na scéně objevila Asuna myslela jsem si, že to bude něco jako Erza z Fairy Tail. Nebylo to tak. Kirito? Naprosto skvělý, jeho odhodlání mě v některých chvílích opravdu překvapilo. Jsou tu i věci které se mi opravdu ale opravdu nelíbily.
-SPOILERY- Například když Kirito dohrál SAO, jaktože se z něho stalo takové vyhublé stvoření ale Asuna zůstala v pořádku Když šel do další hry s jeho sestrou bylo to opravdu zajímavé ale... bylo to v podstatě to samé jako SAO. Autor si myslel že když přidá kouzla a křídla bude to něco úplně jiného či co? I když vztah mezi Asunou a Kiritem se mi hrozně líbil.
Ale když si to tak vezmu... nazvala bych to jako jedno z nejlepších anime roku 2012!

Body:
9/10
Díly:
Ke stažení na uloz.to
Online Shirai.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama