Červenec 2013

Zero no Tsukaima

31. července 2013 v 16:50 | Poki :3 |  Anime | Recenze
Recenze se vztahuje na všechny série. :)

Mé Naruto úvahy

27. července 2013 v 13:12 | Dāku |  Téma


Dāky se vám vrátil

19. července 2013 v 17:38 | Dāku
:D Ano jsem zpět. Mám v plánu, že se tento blog rozjede. Ano pojede. Sice jsem dál něákou recenzi, ale nevím na co. Mám rozkoukaný K-on i když první dva díli nic moc. Jenom keci a bláboli. Něco pro holky. Vrátil jsem se z táboru. Představa, že neuvidím Mucíka a Řízka celý rok no nic. Bez těch komediantů to snad něák přežiju. Byli tam svatby chtěl jsem si vzít Janičku, ale ona řekla ne. :'( Som chudý. Nemám nic. U Babičky jsem dočetl sedmí smysl dva a trojku mám doma. Chudák Vron :D Ale stejně ožil takže co. Som strašný Spoiler. No taky patříte mezi lidi co si čtou spoilery i když to nevěděli? Já ano. Ano to jsem já. Bude to šok si zvyknout, že zase sedím u Pc :D No nic tak já jdu dokoukat to K-on nebo si najdu něco lepšího.
Pp

Mirai Nikki

9. července 2013 v 11:29 | Poki :3 |  Anime | Recenze

Tajemný svět pokemonů Malý, ale silný

9. července 2013 v 10:15 | Dāku
Naši hrdinové postupovali lesem za hlasem pláče. Page bylo úplně jedno jaký pokémon to vydává. Prostě ho chtěla. Byl to její účel její cíl.
http://media.tumblr.com/tumblr_m8ehdxV8BJ1qg6d88.gif
Když byly skoro u cíle zastavilo je stádo prchajících pokemonů. Sibylla upadla na zadek a Blaire na ní. ,,Holky!" okřiknula je Page a prošla porostem. Na zemi na cestě sedělo malé vajíčko. Ho obešla a už hned věděla, že to není záhadné vajčíko. byl to Togepi. Malý pokemon co plakal. Proud vody okolo něj vytvořil řeku, která děsila kamené pokemony. ,,Aha to byly Onixové," řekla Sibylla. Projížděla pokedex a hledala pokemony co jí srazili a ušpinili nové kalhoty. ,,Hele co tu okouníte?" z kořvý se vynořila klučíčí hlava. Otočila se na ně. Chlapec dokráčel k Blaire. Blaire na prázdno polkla. Chlapec se ještě přibížil. ,,Jsem Drew a jsem koordinátor," řekl. Podíval se na Page. ,,Ale já nejsem koordinátorka," řekla, ale Drew se usmál. ,,To mi nevadí," řekl a podíval se na Togepiho. ,,Ten je tvůj?" zeptal se. Page zakroutila hlavou. Togepi přestal brečet a podíval se na Page. ,,Hele co kdyby jsi šel se mnou," řekla mu. Togepi si znova sednul na zem a znova se rozplakal. ,,Hele prostě po něm hoď ball," radil Drew. Page ho poslechnula, ale Togepi ani nevěděl, že ho něco pohltilo. Spadnul do pokeballu a už se ani nehnul. http://static.comicvine.com/uploads/original/9/96478/1832865-togepi_metronome.pngPage se usmála a zdvyhla pokeball. ,,Jo a teď si se mnou dej zápas!" vykřiknul nedočkavě. ,,Fajn Togepi do boje!" vykřiknula Page. ,,Fajn já Pidgey do boje!" Pidgey se nadechnul a vyletěl do vdzuchu. ,,Vzdušné eso!" Pidegy se snesl a mířil na Togepi. ,,Togepi metronom!" Togepi začal kmidlat pacičky a potom odrazil útok dělovou ránou. ,,Aha. Pidey vír!" Pidgey roztáhnul křídla a obletěl Togepi. Potom jima zuřivě zamával a ihned se zvednulo tornádo, které togepi pohltilo. ,,Togepi teleportace!" Togepi se teleporovat z tornáda. ,,A dělová rána!" Togepi se roezběhnul asarazil Pidgeyho k zemi. Pidgey se trochu zdvyhnul, ale aby znova něco použil na to nemohl. ,,Pidgey! Přece tě neporazí takový slaboch," řekl Drew a podíval se na togepi. Togepi sice vypadala slabě, ale byla silná. ,,Rychle metronom," Togepi zakmidlala pacičkami a potom použila bahní bombu. Bahní bomba se roztříštila Pigedy spadnul neschopbý zápasu. Drew se otočil vrátil Pidgeyho a odešel. Před našimi hrdiny se po krátke chvíli objevilo město. Bylo to první město e stadionem!

p.s. omlouvám se ua krátky díl
Pokračování příště

Tajemný svět pokemonů Eeveeho velké dobrodružství

5. července 2013 v 9:02 | Dāku
Eeevee vylez z vody. Začal lapat po dechu. Po chvilce zjistil, že stojí na pevné zemi. Oklepal se. ,,Kde to jsem?" zeptal se sám sebe. http://24.media.tumblr.com/tumblr_m22v5rPD2y1ql5an1o1_500.gifPodíval se na svůj kožíšek. Byl celý promoklí. Taky mu byla zima. ,,Po pomoc!" znova vykřiknul. Bylo to malé a zběsilé pomoc. Snažil se, ale jeho ,,E eevee!" nikdo neslyšel. Rozhlédl se. Okolo něj byla samí jeskyně, ale Eevee byl tak vyděšený, že stál na místě. Nikdy by se odsud nedostal kdyby neuslšel něčí hlas. Rozeběhnul se. Hlas zněl jako volání ze záhrobý, ale zatím to byla Sibylla, která chodila po okraji a dívala se do řeky. Kdyby Eevee nebyl takový strašpytel a zůstal stát mohl se vyhřívat v Sibylle náruči, ale on ne. On prostě vzal nohy na ramena a utekl. Zaběhnul do jednoho z menší tunýlků. Zřejmně si myslel, že tam bude v bezpečí, ale mílil se. Okolo toho bylo něco jiného. Samí Golbati. Sousta a soustá Golbatu s ostrými špičáky. Sice měli zuby pod křídlami, ale zuřivě chrápali jako by se každou chválí měl strom zhroutit. Eevee se trochu leknul. Glabti měli rádi málo místa. http://25.media.tumblr.com/204c064f4e930ed294b89c49957c250f/tumblr_mhzmdbSZhO1r72ht7o2_r1_500.gifVíce se hřáli. Eevee se nadechnul a udělal první krok. Místo toho se stalo něco co nečekal. Zadní nohou zkopnul kámen. Jeden z Golbatu vystrčil oko zpoza křídla. Eevee se zrazil. Snažil se, aby to vypadalo, že je kámen, ale nepovedlo se. Za chvíli se ozval přášerný zvuk. Eevee se skrčil a dal si pacičky na svoje ouška. Golabt se rozhlédl okolo sebe. Všichni ostatní netopýři. Golbeti létali okolo Eeveeho. Vypadalo to jako by se usmál. Podíval se na vystrašeného eeveeho. Eevee si dal packu z ucha když zjistil, že hluk přestal. Ihned se rozhlédl okolo sebe. Nejradši by se znova skrčil, ale na to nebyl čas. Vyskočil na nohy a roezběhnul se, ale to se mu rychl evymstilo. Jeden z větších Golbatu se nadechnul a v puse vytvořil temnou kouly. Když se mu skoro nevešla do pusy vyhodil jí ven. Eevee zůstal bez ducha stát.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9r336kBvC1qd87hlo1_500.gif
Když si uvědomil, že ostatní dělají to samé. Udělal to taky. V puse vytvořil kouly a vyslal jí proti největší, kterou uviděl.
Rána byla přesná a lehce mířená na střed. Koule vybouchla. Eevee se usmál, ale ostatní koule na něj mířili také. Roezběhnul se. Přední cesta byla volná. Běžel jak nejrychleji uměl. Malou jeskyňkou. Najednou uslšel hlasy. ,,Eevee!" Byla to Page. Eevee se roezběhnul. Najednou se před něj postavil Gastly. Byl to ten samí Gastly. Eevee se nadechnul a znova vypálil vekou kouly na Gastlyho. Gastly se tomu vyhnul a zaútočil. Začal kolem Eeveeho lítat. Sem a tam sem a Tam. Hned mu bylo jasné co se děje. Byla to hypnóza. Gastly chtěl Eeveeho uspat. Eevee se toezběhnul a udeřil eeveeho ocasem. Gastly se nehnul. Eevee na něj pohlédl. Udeřil, ale útok prošel skrz. To byla Eeveeho šance, ale jak se rozeběhnul naproti Page, ale zase nic. Page na něj kukala jako na zjevení. K Eeveemu přiběhnula Sibylla. ,,Eevee!" vykřiknula. Eevee se usmál a podíval se na Page. ,,Tohle místo se mi nelíbí jdeme," řekla. Roezšla se k východu. Za hcvíli stáli všechny holky venku. Blaire se usmála na Eeveho Sibylly. ,,A já pořád nic," zasmutněla Page. ,,To to," ozvalo se krajnou. Byly to slzy neboli brekot. Page neváhala ať to bylo cokoliv muselo to být blízko.

Pokračování příště

Festival Fantazie

1. července 2013 v 13:16 | Poki :3

Moje kecy ^w^

1. července 2013 v 10:31 | Dāku
No jak bych začal. Bude to delší, ale chci něco vyzkoušet. Je to přednastavený článek takže se publikuje když já budu chytíti. Stala se mi divná věc. Naší učitelce hráblo.http://25.media.tumblr.com/tumblr_lu7ft6yN8B1qjnmt3o1_400.gifřekl bych to jinak, ale i tak. Možná bych byl taky naštvaný, ale začnu od začátku. Bylo 26.6 a mi (Přesněji jsem viděl jenom sebe,) jsem začali uklízet třídu. No odešli jsem ven si vyklidit skříňky. Omg to byl úlovek. Našel jsem rukavice, sešit Mluvnice, náčrtník a dokonce peněženku o kterém jsem si myslel, že jsem jí vyhodil. A co jsem v té peněžence našel? No byl tam... Chvilinka napětí. Velká velkí věc. Měřila asi pár cm a byla veliká. Uvnitř té peněženky bylo... Přesněji byla... Jedna koruna! Ano v mé pěžence byla jedna koruna. Neuvěříte uvnitř byla jedna koruna. Jedna jediná moje malá korunka. Byla uvnitř. JO byla tam. Nechal jsem se moc unést?
()_()
(-.-")
(o o)
O_O JO nechal. Krlík ^w^ Prostě z toho nemůžu, ale vrátíme se k tomu co udělala naše třídní. Přišli jsem do třídy a něácí kokoti.http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9nhqypy561rdtb6xo1_500.gif Ano Kokoti to tam rozházeli. Nechali tam papír. Teda přesněji učebnici pro čtvrtý ročník a roztrhali jí. No takže byla celá třída plná papírku. (mimochodem taky si myslíte, že Tsunadiny prsa jsou velká asi třicet šest centimetrů?) Proč zase odbočuji od toho co chci říct Napsat. Pardon. Zkončili jsem u jo u toho bince. Bylo mi jasné, že se nikdo nepřizná. Jsem třída kde se všichni zahrabou pod lavice. Tak to začali někteří uklízet, ale naše třídní je okřikla. Nachali toho s ní není radno si zahrávat. Prostě toho nechali. No pak jsem musel jít s jednou holkou hlídat druháky, jelikož ti co to udělali měli je hlídat, ale stačil jeden ne dvacet nebo kolik jich tam bylo. (Zase přeháním,) Myslím, že jsem se vypovídal. Nebo ne? Ano vypovídal musím taky něco šetřit na tři týdny :D.

Baka to Test to Shoukanjuu

1. července 2013 v 8:39 | Poki :3 |  Anime | Recenze
Konečně další recenze, aneb - konečně je čas na anime ^w^