Durarara!!

23. dubna 2015 v 16:38 | Nainee |  Anime | Recenze

Autor/ka: Ryohgo Narita
Počet epizod: 26Děj:
Yuugamine Mikado je chlapec, který se rozhodl, že se vydá za svým nejlepším kamarádem z dětství Kidou Masaomi do velkoměsta Ikebukuro. Když dorazí, má to štěstí, že potká městskou legendu "Bezhlavého jezdce" tedy Celty Sturluson na černé motorce. Postupně potkává i další legendy tohoto města, jako neustále spolu válčící Heiwajima Shizuo a Izaya Orihara. Později se i dozvídá o tzv. barevných gangech, ze kterých zbyli už pouze DOLLARS, ohromný gang o nespočítatelném množství členů domlouvající se přez online chat a gang Žlutých šátků. Děj se zdá být velice chaotický, ale vše do sebe postupem času začne zapadat.


Hodnocení:
Jak už jsem zmínila výše, ze začátku je děj opravdu hektický, což se ale časem změní. Každopádně tvůrci nejspíš nevěděli koho učinit hlavní postavou, tak toto postavení udělili téměř všem. V každěm díle vidíme příběh z jiného úhlu, což dělá anime velmi originálním. Soudtracky mohly být trochu lepší. Věřím, že si s nimi i tak dali práce, ale mně osobně se tolik nelíbí. Moc bych toto anime nedoporučovala začínajícím otaku. Nejspíš by se v ději velmi rychle ztratili. Čímž nemyslím, že je děj nepropracovaný. Právě naopak.
Vypracování postav je naprosto geniální. I když je jich opravdu hodně, tak má každá svůj jedinečný charakter, což umožnilo tvůrcům vytvořit plno vtipných scének, u kterých se určitě zasmějete.Bodíky:
7.5/10Anime online můžete najít na Shirai.cz nebo stáhnout na uloz.toPár obrázků:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama