AK15-Nikdy nepochopím popularitu TG

2. prosince 2015 v 18:05 | Daky

Dlouho jsem přemýšlela, co dát za další téma, jelikož dny jsou krátké a nápadů málo, nakonec jsem se rozhodla vyjádiřt k věci, kterou pořád nechápu...
Jedná se o seri tokyo ghoul. A moje maličkost se bude věnovat zřejmě jenom Anime, jelikož Manga, ano sice to mám rozetečný, jsem asi na druhé stránce první kapitoly, ale.. No jelikož to nemůžu soudit po první stránce, nemá cenu to nějak dál soudit a zaměříme se pouze na to anime.
Hnedka na úvod bych chtěla říct jednoduchou věc a to je… Co se vám na tom sakra líbí! Jediné co se tomu nedalo vytknout byla ta děsně úžasná animace a následné zpracování vše ostatní stálo za starou belu.Takže serie tokyo ghoul je velice populární anime serie o ghoulech. A když jsem se na to koukala nemohla jsem najít hlavu a patu. Vždyť to nemělo žádný příběh, přinejmenším to na to asoň nenavazovalo a to nemluvím o druhým druhu příběhu. Celé to anime jsem shlédla jenom kvůli jedné nejmenované postavě, protože byla nehorázně sexy a no.. to je jedno. Samozřejmě jsem se na to musela podívat a zřejmě se v téhle době budu kopat k dokoukání druhé serie, která prý není totálně podle mangy, ale ne, že by mě nějak štval ten děj, nebo něco okolo, ale ta otravná povaha hlavního hrdiny. Ano, je to sice strašné, že nechce být ghoul, ale ke konci si to najednou přizná a stane se z něj úplně jiný člověk, kurník to je strašné, co jiného na říct, že?
Ale místo toho, abychom tady psali sáhodlouhou recenzi, která by na blogu už měla být, tak tu mám spíše za úkol, od své maličkosti. Vykřičet do vzduchu to, jak moc blbé to bylo. A nikdy ale asi nikdy nepochopím popularitu toho anime. Nechápu ty vlhké třináctky, které kvůli tomuhle vyvádí jako by šlo o nějakou naprosto dokonalou tvorbu. Také jsem se díky komentářům pod díly, dozvěděla, o tom, že anime je minimálně podle mangy a druhá serie je celá sama o sobě. Jinak řečeno žádná podobnost tam prý není. Tak se začínám bát toho, jak to vlastně bude vypadat. Prosím, někdo mi tu popularitu vysvětlete. To mi chcete říct, že hlavní hrdina je tak moc kůl, až je to děsně supeR? vždyť hlavní hrdina je děsně uřvanej on je horší než Kuroko... A ten nebyl nějak moc můj oblíbený sice nebudu mluvit o Akashi, nebo jak se ten černovalsák jmenoval, který mi při každém jeho výstupu lezl na nervy, ale popravdě charakterově byl docela dost hlavnímu hrdinovi z TG dosti podobný, hlavně kvůli jeho proměněné povaze. Jej! Schyzofrenici jedou! Jak jinak, že? Mnohdy mi nebylo ani animou samotný vysvětleno kde se postava nachází a kde se tam kruci vzala. A co na tom všichni vidí, je to populární je to prý cool, je to supeR a všechno je na tom dokonalé. Zamítám! Je to pitomost, nechápu jak se to může držet, ale vyadá to, že čím větší pitomost tím více to lidi baví. Asi patřím do menšiny, která to nikdy nepochopí a bude na to asi dost narážet.
No to by bylo pro dnešek asi vše. Začínám uvažovat že začnu přednastavovat... Jelikož vymýšlet každý den téma je úmorné, ale lepší jak poslouchat matikářku jak nadává, že se neučíme... Není to můj problém, já ty vzorce umím já to zvládám. Teda zatím, nebereme nic nového. Zvládám látku ze základky, že ano.. Jak jinak.. zatím...
Daky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama