AK15-Pikachuova anorexie!

1. prosince 2015 v 16:22 | Daky

Máme tu první den a Dakyinka nemá už nápady, jelikož je to totálně nepřipravený člověk a většinu svého času dělá věci na poslední chvíli, což se týká i tohodletoho projektu, takže nemám absoltuně nic připraveného to je supeR! Že ano, jak jinak? Ale naštěstí, od čeho jsou volné hodiny.. Něco se tam malého sesmolí a později se to dá do článku, stejně tak jako témata do článku během jízdy MHD, ani byste nevěřili jak MHD povzdvyhuje mojí kreativitu, ale je ono je blbé tam vytáhnout notes a ve stoje jednou rukou svírat držící se tyč, takovým tím stylem, že jí nějak objemete přitisknete se na ní a druhou rukou něco čmárat do notýsku s roztomilými psíky, mám tě ráda mami.. Ale ne je to cool. Ovšem nejsem tady kvůli tématu MHD. I na to dojde, proč by ne? A rovnou se pustíme do dnešního tématu, což je PÓKEMON! všechny chytit mám!
No fenomén pokemonů, byl kdysi hit a nezapírám že pořád je. Pokehry mě přivedli na blog a vybudovali ve mě nutnost mít nějaký blog a nějak se do této blogové komunity zapojovat a nebýt pokemonů a pokeblogů, nepoznám lidi s kterými se bavím dodnes. Mám je ráda, jsou mojí pomocníci a otroci v Tadžikistáně, teda kromě velké Tadži, že ano. Ta vládne, to je samozřejmnost. K věci, pokemon je něco, co neomrzí a co má sledovanost. Teda první serie, pomerančová liga, jhoto... Pak to jde dolů, pak je u mladších dětí prý docela dost oblíbený diamand a perla nebo jak to v češtině zní. A tady bych se zastavila. Dnešní děti, jsou takový ti lidi, co neví jak přišel Ash k pikachuovi a přesto jsou to velicí fanoušci pokemonů.
Kurník! Vždyť oni ani většinou neví jaký byl Pikachu podvraťák, a tehdy se choval naprosto dokonale a to jejich přátelství awww... No zpátky k věci. Pikachu je pokemon, který si získal velkou oblíbenost a to asi kvůli jeho anorexii, přece jenom taková roztomilá tlustá myška, se stala za několik serii takovou malou rozotmilou hubenou krysou... No roztomilou ani ne. Je to spíše podpora anorexie... Pikachu má být tlustý aby se vešel na pekáč... To není fé! já chci zpátky tlustou krysu...Kazí mi to iluze. A i tak trpí Pikachu stoprocentě satanovým prokletím.. Prože být tak slabé, to je stanaství to je tak zlé jako lidé co si dělají srandu z Fillerů! Fillery jsou zlo, obzvláště u Naruta... Chnach, asi už vím důvod, proč jsem se radši rozhodla začít číst mangu, než koukat na to jak se uprostřed války Naruto objeví o deset let zpátky ve své vesnici. Wau! Naruto je pán času! Takže, abychom ti shrnuli, Pikachu je anorektická myš, která je navždy prokletá. Začíná mi ho být líto, ale já stejně radši Raichua... To je větší frajer hlavně má takovový delší ocas...
Daky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama