AK15-Zlý jsou vždy více sexy...

5. prosince 2015 v 15:21 | Daky

Před nedávnem mi došla taková ta krásná věc, že pokud se díváte na pohádky, vždy vyhraje ta dobrá strana a i tehdy když je to nemožné. Teda, nikdy jsem zatím nenarazila na něco kde by vyhrála ta zlá nebo ta neutrální strana. Tehdy se mi prohnalo hlavou proč tomu tak je. Když se nad tím, ale zamyslím hlouběji a najdu hlubší tématiku, jsou to vlastně všechno povídačky pro malé dět a je to kvůli nim.
Ale buďme upřímní. Všichni jsme kdysy fandili zlu. Přece Tom toho zatracenýho myšáka musel chytit, jinak to nešlo, toho myšáka, sežral ho musel musel musel! Aneb takhle nějak vypadalo moje dětství. Čekání na to až toho myšáka Tom roztrhá, avšak marně. Jerry byl prostě vždy rychlejší a tvůrci více oblíbený že ano, tvůrcové. Turcové? No to je jedno. Takže když se ohlédnu asi pokud vím vždy jsem fandila zlu. Přece jenom autoři všech knižních serií jsou pokaždé tak úžasní že ty zlý udělají nejvíce dokonalý, propracují jim dokonale charakter a hlavního hrdinu více meně odfláknou aby se líbil třináctkám. A pak ho zabijí, že ano jak jinak! Snape neměl umřít! Snape byl boží! Snape, měl přežít. On měl být Harry potter... Ale chápu třináctkám by se to nelíbilo a nebyly by takové tržby.. Ale opět zpátky. Jistě ste si taky někdy všimli, že i Loki je o 20% více coller než jeho bratr Thor. Loki je náš bůh... Nic víc, nic míň. Ach taková škoda.
A zlu fandím i teďka. Přece jenom Joker batmana jednou nakope. On je ten nejevětší frajer a bůh Godham city. Stejně tak i v mnoha anime si toho všímám víc a více mích oblíbených postav pochází ze strany zla kam by většina moc prstem ani nehrábala jelikož jsou to většinou podvrťáci s dlouhými super sexy vlasami a bradkou o(^w^)o... Ano Daky mají dlouhý vlasy a bradky... Teda mnohdy jenom ty bradky, ale i ty jsou nehorázně awsome ^^ Jak jinak, že?
Takže abych to nějak ukončila tenhle ten krátký článek, abychom nějak udrželi každý den článěk. Tak zlý jsou vždy více sexy a to mohou být bratři dobra a zla, ale vždy ten zlý bude o něco více. Temná aura, lidi zřejmě více přetahuje...
Daky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venosaurka Venosaurka | 5. prosince 2015 v 15:45 | Reagovat

Pravda to je právé škoda :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama