Weeabo, rakovinotvorná věc

7. dubna 2016 v 21:01 | Daky |  Téma

Weeabo, tenhle pojem není asi málo lidem cizí, ale pro některé, Weeabo je člověk, který naprosto žere anime, každé co vidí mu příjde jako skvělá věc, a přitom viděl jenom dvě a z toho může vysoudit, že takový Naruto je totální pecka a nic ho nepřekoná, stejně jako SAO, nevyzná se a žere Japonsko a kulturu, přitom o tom nic neví a má za to, že je japonsko dokonalé. A mluví svojí vlastní Weebštinou, neboli anglicko-japonsky, v našem případě se nachází lidé, co píšou česko-anglicko-japonsky, takže jejich styl psaní vypadá, no děsivě a zřejmě i lehce rakovino tvorně. Jelikož když na vás vykoukne text, který vypadá stylem: "Konichiwa! Mina-sama. Mám na vás otázku, viděli jste ten nový díl _______(domyslete si jakýkoliv béčkový titul) It was amazing! Kawaii! A v neposlední řadě Sugoi!" e, je k tomu příkladu něco potřeba dodat? Podle mě ne, tohle mluví samo za sebe. Je to odstrašující, děsivé a jak bylo zmíněno výše rakovino tvorné.
A nyní máme představu, co jsou takový Weeaboové zač, popravdě možná vám tímhle článkem způsobím rakovinu, což mě zase až tak moc netrápí, možná by bylo fajn říci vám důvod, proč vám tu rakovinu chci způsobit. Jelikož jsem člověk, co se nevyhne sociálním sítím a internetovým "kamarádům," a proto jsem jednou tak zapátrala po jednom člověku, kterého mám v přátelích, pro jeho soukromí nehodlám osobu jmenovat, mohla by se ještě urazit, ale šlo o někoho, kterého moc neumsím. Vlastně kvůli téhle osobě jsem se podívala na MekakuCity actors, nebo tak nějak se to píše, a moje hodnocení bylo lehce nadpůrměrné. Ale tady se tomu není moc divit, jsem náročný člověk a vše hodnotím přísnějším okem, nechci říct, že se mi MekakuCity Actors nelíbilo, ale přišlo mi tou osobou až moc hypované, přece existuje spousta lepších anime, stejného žánru. Přesto jsem se na to kvůli té osobě podívala, no a tak mi nebylo překvapením, že se profil té osoby hemžil samýma fotkama z tohoto průměrného anime. To, co mě ale dostalo, bylo když se objevili komentáře této osoby v angličtině, né to byla již výše zmíněná Weebština! Ano, angličtina a weebština spolu s ostatníma lidmi, kteří měli přezdívky, nebo celá jména jako postavy z toho anime… Hej! To si neumíte vymyslet svojí vlastní oroginální přezdívku, když už vás přestávají bavit vaše jména? Nicméně, to že si osoba změnila jméno už hodně dávno, tomu moje maličkost pozornost nevěnovala a jelikož pomalu dostávala rakovinu rozhodla se napsat té osobě, jednoduché slovo, na které šlo nějak odpovědět: "Weeaboo…" ano takhle zněla zpráva a co se nestalo? Osoba si mě blokla. E, jako já bych pochopila, kdyby se se mnou pustila do sporu, nebo že by jenom mlčela, ale ono si mě to kvůli jedné větě bloklo, ke všemu to nebyla ani věta. Což mě trochu vytočilo a dokonce i pobavilo. Osoba nemohla přijít zřejmě s rozumným komentářem, ach bože jak já ráda štvu lidi, ale i tak by mě zajímal důvod, na její rakovino tvorný profil mi už nebyl dán přístup, což je možná dobře, ale mě bavilo se nad tím smát.
E a tak jsme právě vyčeprali dva odstavce na nic a nyní, jako obvykle v půlce článku, k hlavní myšlence. Weeabo, jsou lidé, kteří dělají Otaku komunitě špatné jméno a většina si přeje jejich smrt, do plynu s němi! Ale to zase ne, zase přeháníme. Lidé často soudí podle prvního dojmu a pokud na ně vybafne hnedka napoprvé člověk, který napíše hrůzy na začátku článku, ne nebudu to psát znova, tak se asi zděsí a skončí. Přesto existují i normální lidé, kteří to necpou, kteří ocení kvalitu a pošlou k zemi nekvalitní věci. A pak jsou to lidi jako já, co je skoro nic nenatchne a mají problém najít tituly, které by jim sedly a z lidí toho typu mají rakovinu. Vše potrhuje fakt, že se jedná o malé děti, bez rozumu, které to možná přejde možná ne, ale jakmile jim napíšete svůj názor, skončíte bloknutí, sice máte dobrej pocit, že to dítě asi nevymyslelo skvělou námitku, jelikož je to ještě dítě, ale i tak pořád máte tu rakovinu a té se tak snadno nezbavíte.
Upřímně? I já byla Weeaboo, když se podívám zpátky na blog, tak ano, nehorázný Weeaboo, ale přešlo mě to. Můj jazyk se v mých 13 letech pohyboval na Weebštině, japonsky, Kawaii, Baka, jediná dvě slovo, co jsem znala a co jsem používala. Člověk, který sice Weeaboo byl, ale pak si řekl, že je načase s tím skončit. Přece, není to dobré a je to tak akorát trapné. Přesto nebylo to tak znát, Weebština nebyla tak aktivně používana, přesto moje posedlost nekvalitními tituly byla velká. I když i v tom věku mi přišlo jako SAO nehorázná blbost, aspoń po nečem normální. Nebylo to tak hrozné, ale zárodky byly, nyní jsou pryč. Nyní už jenom doufáme, že i oni dostanou rozum, což se asi nestane. Sice je možnost dostat rozum, ale pokud budou nadále sledovat nekvalitní tituly a začínat s Mangou a japonskou posedlostí v nízkém věku, neskončí to, to prostě nejde. Neskončí.
A i když Weeaboo je mi blízké přirovnání, ale můžeme si vzít. Mám taky ráda anime, mám taky ráda mangu. Dobře chci do Japonska, ale obzvláště kvůli "Krajině," pokud tam teda ještě nějaká je. Ne protože je Japonsko perfektní, kde lítají ponící prdící duhu! Japonsko je země jako každá jiná, zákony, jiné zákony stejné zákony, děsivá pravda. Přesto z nějakého důvodu to lidé žerou, přestože. "Anime was a big mistake!" nebo tak nějak to je, přesto si z toho ráda dělám srandu, ostatně jako ze všeho.
Závěrem? Můžeme tedy doufat, že lidé z toho vyrostou, najdou si něco realného, najdou si práci a třeba i založí rod… Nebo radši ne. Teda pokud by si svojí chybu uvědomovali možná z toho něco bude, jinak ať na to radši zapomenou. Tak z nich budou někdy normální lidé, ale přiznejme si. Každý druhý byl možná takový. Čím dříve se s tím začne tím je to horší. Proto poučení? Pokud nejste psychicky připravení a nevyzrálí, odkládejte anime doté doby, než zistíte, že to na co jste se chtěli podívat za to nebude stát.. Jelikož to první po čem šáhnete bude SAO, Naruto, Fairy tail, nebo něco horšího. Prosím, myslete, než něco napíšete. Prosím Weeabo zkustě se vzpomatovat, popravdě většina z vás má jenom prdel a ta druhá? Ta druhá umírá na rakovinu z vašich příspěvků.

Pěknou noc a krasné snění, či ranní probuzení, přeje,
To nejmilejší stvoření Daky!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama